Competitie

april 2020

zaterdag 4 april 2020
dinsdag 7 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel Dinsdag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
13:00SCHARENDIJKE 1-YERSEKE 1Gravel
donderdag 9 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 50+ (Op Tijd) Donderdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
10:00YERSEKE 1-YERSEKE 2Roodzand Kunstgras
vrijdag 10 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond (ZE) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
19:00DE GOESE MAAN 1-YERSEKE 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond (ZE) - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00YERSEKE 2-KAPELLE 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond (ZE) - 3e klasse - Afdeling 2Stand
19:00DE SCHENGE 2-YERSEKE 3
zaterdag 11 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag (ZE) - 3e klasse - Afdeling 1Stand
NOORD-BEVELAND 1-YERSEKE 3
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag (ZE) - 2e klasse - Afdeling 2Stand
09:00DE BONGERD-KLOETINGE 2-YERSEKE 1Gravel
Er wordt voor een lunch verzorgd
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag (ZE) - 2e klasse - Afdeling 2Stand
13:00YERSEKE 2-DUIVELAND 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 35+ Zaterdag (ZE) - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
13:00YERSEKE 1-'T SWAECKE 1Roodzand Kunstgras
dinsdag 14 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel Dinsdag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
13:00YERSEKE 1-DE GOLFBREKER 1Roodzand Kunstgras
donderdag 16 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 50+ (Op Tijd) Donderdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
10:00YERSEKE 2-DE GOLFBREKER 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 50+ (Op Tijd) Donderdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
10:00TC WALCHEREN 1-YERSEKE 1Kunstgras
Voor de lunch wordt gezorgd.
vrijdag 17 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond (ZE) - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00DE KLAPPERS 2-YERSEKE 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond (ZE) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
19:30YERSEKE 1-MLTC 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond (ZE) - 3e klasse - Afdeling 2Stand
19:30YERSEKE 3-NIEUWDORP 1Roodzand Kunstgras
zaterdag 18 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag (ZE) - 2e klasse - Afdeling 2Stand
10:00SLAGVAST KAMPERLAND 1-YERSEKE 2Kunstgras
Voor een hapje en een drankje wordt gezorgd
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag (ZE) - 2e klasse - Afdeling 2Stand
13:00YERSEKE 1-DAUWENDAELE 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag (ZE) - 3e klasse - Afdeling 1Stand
13:00YERSEKE 3-DE KLAPPERS 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 35+ Zaterdag (ZE) - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
13:00KRUININGEN 1-YERSEKE 1Gravel
dinsdag 21 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel Dinsdag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
10:00WESTERSCHOUWEN 1-YERSEKE 1Gravel
Lunch. Parkeren bij A.H.
donderdag 23 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 50+ (Op Tijd) Donderdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
10:00YERSEKE 1-DOS-VLISSINGEN 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 50+ (Op Tijd) Donderdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
10:30MLTC 2-YERSEKE 2Gravel
vrijdag 24 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond (ZE) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
19:00ZIERIKZEE 3-YERSEKE 1Roodzand Kunstgras
Hapjes,, LET OP er kan bij LTC Zierikzee alleen met PIN betaald worden
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond (ZE) - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00YERSEKE 2-ZIERIKZEE 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond (ZE) - 3e klasse - Afdeling 2Stand
19:30MLTC 6-YERSEKE 3Kunstgras
zaterdag 25 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag (ZE) - 2e klasse - Afdeling 2Stand
10:00YERSEKE 2-ST. ANNALAND 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag (ZE) - 3e klasse - Afdeling 1Stand
10:00KAPELLE 3-YERSEKE 3Roodzand Kunstgras
Met lunch
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 35+ Zaterdag (ZE) - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
13:00YERSEKE 1-SLUIS 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag (ZE) - 2e klasse - Afdeling 2Stand
13:30YERSEKE 1-TEBO 1Roodzand Kunstgras