Competitie

april 2019

zaterdag 6 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag (Z) - 2e klasse - Afdeling 1Stand
09:00MLTC 2-YERSEKE 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag (Z) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
13:00YERSEKE 1-DE STOOF 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 35+ Zaterdag (Z) - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
13:30YERSEKE 1-MLTC 1Roodzand Kunstgras
dinsdag 9 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
13:00YERSEKE 1-SCHARENDIJKE 1Roodzand Kunstgras
donderdag 11 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ (Op Tijd) Donderdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
10:00YERSEKE 2-DOS-VLISSINGEN 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ (Op Tijd) Donderdag - 2e klasse - Afdeling 2Stand
10:00YERSEKE 1-SOUBURG 1Roodzand Kunstgras
vrijdag 12 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond (Z) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
19:00YERSEKE 1-DE GOESE MAAN 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond (Z) - 2e klasse - Afdeling 1Stand
19:00KAPELLE 2-YERSEKE 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond (Z) - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:15WAARDE 1-YERSEKE 3Gravel
zaterdag 13 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Heren 35+ Zaterdag (Z) - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
10:00SLUIS 1-YERSEKE 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag (Z) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
13:00KAPELLE 1-YERSEKE 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag (Z) - 3e klasse - Afdeling 1Stand
13:00YERSEKE 3-MLTC 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag (Z) - 2e klasse - Afdeling 1Stand
13:30YERSEKE 2-ST. ANNALAND 1Roodzand Kunstgras
dinsdag 16 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
09:00DWO'15 1-YERSEKE 1Roodzand Kunstgras
donderdag 18 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ (Op Tijd) Donderdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
13:00DE GOESE MAAN 1-YERSEKE 2Roodzand Kunstgras
vrijdag 19 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond (Z) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
19:00ZIERIKZEE 3-YERSEKE 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond (Z) - 2e klasse - Afdeling 1Stand
19:00YERSEKE 2-ZIERIKZEE 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond (Z) - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:30YERSEKE 3-MLTC 2Roodzand Kunstgras
zaterdag 20 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag (Z) - 2e klasse - Afdeling 1Stand
10:00SLAGVAST KAMPERLAND 1-YERSEKE 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag (Z) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
13:00YERSEKE 1-ANIMO TERNEUZEN 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag (Z) - 3e klasse - Afdeling 1Stand
13:00KAPELLE 2-YERSEKE 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 35+ Zaterdag (Z) - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
13:30YERSEKE 1-KRUININGEN 1Roodzand Kunstgras
dinsdag 23 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
13:00YERSEKE 1-DE BONGERD-KLOETINGE 1Roodzand Kunstgras
donderdag 25 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ (Op Tijd) Donderdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
10:00YERSEKE 2-DEN HAENE 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ (Op Tijd) Donderdag - 2e klasse - Afdeling 2Stand
10:00YERSEKE 1-MLTC 2Roodzand Kunstgras
vrijdag 26 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond (Z) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
19:00YERSEKE 1-DE KLAPPERS 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond (Z) - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00ZIERIKZEE 4-YERSEKE 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond (Z) - 2e klasse - Afdeling 1Stand
19:30SLAGVAST KAMPERLAND 2-YERSEKE 2Kunstgras